Návštěva Veverek v 1. třídě

Ve čtvrtek 23.1. 2014 jsme se byli podívat na prvňáčky a tak trochu si obhlédnout, jak se nám v I. třídě bude líbit. Ráno jsme našim starším kamarádům a paní učitelce nakreslili obrázky, na které jsme přilepili bonbóny jako poděkování. Při příchodu jsme sice byli trošičku nervózní, ale po přivítání paní učitelkou Větřilovou jsme si klidně sedli do zadní části třídy a pozorovali hodinu matematiky. I když jsme museli sedět celých 20 minut, vydrželi jsme a dokonce jsme si mohli vyzkoušet, jak se sedí v opravdických školních lavicích a jak se píše křídou na tabuli. Od prvňáčku jsme získali mnoho důležitých informací, a proto se celý týden budeme s paní učitelkou připravovat k zápisu. Ale jelikož geometrické tvary, jména rodičů, zazpívat písničku, říct básničku, poznat větší a menší, určit počet a podepsat se už všichni dávno umíme, bude to pro nás jen malé opakování. (T.L.)

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy