Karneval 4.2. 2012

V sobotu odpoledne se do sálu ZŠ začaly scházet princezny, kovbojové, víly, Červené karkulky, Batmani, Spidermanové, Večerníčkové, berušky, motýlci, Šmoulové, čerti, indiáni, ovečky, medvídci....... a další a další nejen pohádkové postavičky, prostě děti měly KARNEVAL! Uvítala je paní učitelka Nevludová a předala slovo KLAUNŮM. Ti měli pro děti připraveno plno soutěží, tanečků.... Děti dělaly auto, vlak, prolézaly tunelem, dělaly tygry, tančily s balónky, s rodiči, na novinách, učily se nové tance a byl i tanec mezi bublinami. Byla i tombola s hodnotnými cenami, i když padlo i několik slziček, protože některé děti nic nevyhrály. Ale za chvíli se opět tančilo a "řádilo". Děti i rodiče chodili "mlsat" do bufetu, nebo si pomlsali na sladkých odměnách od klaunů či paní učitelek.  Klauni se po 17h. rozloučili, ale některé děti se těžko loučily s báječnou atmosférou karnevalového reje.  

Položky: 1-4546-9091-95>>>

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy