Škola v přírodě - den poslední

24.6.2011

Tak a je to tady! Po snídani nastalo velké balení. Děti se dívaly na DVD a paní učitelky podle seznamu balily a kontrolovaly kufry a tašky. Taky nastalo velké hodnocení. A protože děti byly naprosto vzorné, dostaly diplom úplně všichni. A to nejeden. Za vzorné chování na škole v přírodě, Za kamarádství, Školková olympiáda.... Taky si ve složkách odnášely vyrobené strašidýlka, medaile, obrázky... Pak už jsme jen poobědvali - zeleninovou polévku, pečené kuře s rýží a broskvovým kompotem a čekali na příjezd autobusu. A HURÁÁ!!! domů. A protože cesta byla přece jen dlouhá, někteří se v autobuse pěkně prospinkali. A u školy nás už čekaly milované maminky, tatínci..... To bylo radosti!

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy