Sbírka potravinové pomoci

12. 10. 2014

Potravinová banka v Ostravě, ve spolupráci s krajským úřadem Moravskoslezského kraje
a ZŠ a MŠ L. Janáčka Hukvaldy pořádá v rámci akcí k Mezinárodnímu dni za vymýcení chudoby

v době od 15. října do 17. října 2014

SBÍRKU POTRAVINOVÉ POMOCI

Výtěžek sbírky je určen pro uživatele služeb: Potravinovou banku v Ostravě, z.s.

Jaké potraviny je možné přinést: trvanlivé potraviny před datem spotřeby (cukr, olej, luštěniny, konzervy všeho druhu, těstoviny, rýže, paštiky, čínské polévky, sirupy, čaje, cukrovinky pro děti, apod.)

Jaké potraviny nejsou vhodné: domácí výrobky (marmelády, kompoty), čerstvé potraviny, vajíčka aj.

Kdy a kde je možno potraviny odevzdat: ve škole, ráno přímo ve cvičné kuchyni školy, během dne v kabinetu p. uč. Perničkové a Piskořové

Kontakt: Mgr. Vanda Perničková, RNDr. Hana Piskořová