Aktuality

Dějepis s BABIČKOU A DĚDEČKEM

Dějepis s BABIČKOU A DĚDEČKEM

22. 2. 2014

Dějepis s babičkou a dědečkem

Dnes jsme si užili moc pěkný den s panem Zdeňkem Chovancem a paní Karlou Klečkovou.  Způsobila to akce pojmenovaná: Dějepis s babičkou a dědečkem. Akce se konala v páté třídě základní školy Leoše Janáčka Hukvaldy. Akce se zúčastnila redakce mediálního kroužku, redakce média do škol a pátá třída. Naše redakce měla na naše hosty připraveny otázky.Paní Karla nám vždy jen krátce odpověděla, ale pan Chovanec se vždy rozpovídal a dlouho nám vyprávěl o své minulosti.  Také nám povídal o příhodě, která se mu stala cestou do školy. Když šel se svým kamarádem  do školy, potkali cestou daňka ten byl ale navztekaný, a tak vylezli na strom. Potom přišel hajný, zahnal daňka a tak dostali výprask. Když přišli do školy dostali ještě jednou, za to, že přišli pozdě. A doma ho čekal výprask také. A tak jsme tam seděli a hltali všechno, co řekli. Potom jsme dostali zpětnou vazbu a mohli jsme jít domů, ale nikomu se moc nechtělo. Všichni doufáme, že si to někdy  zopakujeme.   :D

Filip Laník , VI. třída,                                                                                   Dne 19. 2. 2014

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy