Aktuality

Ježkovo Vočko v akci

Ježkovo Vočko v akci

22. 2. 2014

       Návštěva Rockového rádia

Společně s mou kamarádkou Valentýnou jsme v 11:55 hodin opustili školu z důvodu návštěvy Rockového radia. Návštěvu rockového rádia jsme vyhrály společně v Brušperku na rockovém Ježíšku. Do Ostravy jsme se svezli autobusem. Poté jsme jeli tramvají k rádiu Čas Rock. Sraz před rádiem byl přesně v 14:00. Před rádiem jsme potkali kamarády ze základní školy z Brušperku, kteří tam byli také pozváni. Když jsme byli uvnit rádia, tak jsme se šli jako první podívat, jak se natáčí  do televize Rockový speciál. Měli tam obrovské zelené plátno. Vedle v místnosti video upravili, dali tam pozadí a upravili jas atd. Poté jsme se přesunuli do nahrávacího studia, kde jsme si mohli vyzkoušet nahrát vzkaz který si v rádiu ponechali. Když skončil předchozí hlasatel živého vysílaní tak, jsme se přesunuli do živého nahrávacího studia, tam jsme měli možnost promluvit přímo do rádia a pozdravit svou rodinu, své blízké popřípadě své kamarády. Někteří z nás měli možnost říct i něco ohledně zpravodajství. Z rádia jsme vyšli v 16:30, ale z Ostravy domů jsme dorazili až v 19:00 museli jsme totiž další hodinu čekat na autobus, který nás dopravil domů.

Alexandra Kološová, VIII. třída

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy