Ježkovo Vočko v akci

22. 2. 2014

Návštěva Rockového rádia

Společně s mou kamarádkou Valentýnou jsme v 11:55 hodin opustili školu z důvodu návštěvy Rockového radia. Návštěvu rockového rádia jsme vyhrály společně v Brušperku na rockovém Ježíšku. Do Ostravy jsme se svezli autobusem. Poté jsme jeli tramvají k rádiu Čas Rock. Sraz před rádiem byl přesně v 14:00. Před rádiem jsme potkali kamarády ze základní školy z Brušperku, kteří tam byli také pozváni. Když jsme byli uvnit rádia, tak jsme se šli jako první podívat, jak se natáčí  do televize Rockový speciál. Měli tam obrovské zelené plátno. Vedle v místnosti video upravili, dali tam pozadí a upravili jas atd. Poté jsme se přesunuli do nahrávacího studia, kde jsme si mohli vyzkoušet nahrát vzkaz který si v rádiu ponechali. Když skončil předchozí hlasatel živého vysílaní tak, jsme se přesunuli do živého nahrávacího studia, tam jsme měli možnost promluvit přímo do rádia a pozdravit svou rodinu, své blízké popřípadě své kamarády. Někteří z nás měli možnost říct i něco ohledně zpravodajství. Z rádia jsme vyšli v 16:30, ale z Ostravy domů jsme dorazili až v 19:00 museli jsme totiž další hodinu čekat na autobus, který nás dopravil domů.

Alexandra Kološová, VIII. třída