Čtvrtý workshop ve Vratimově

2. 12. 2013

Workshop ve Vratimově

V pátek 29. listopadu se uskutečnil každoměsíční zájezd do Vratimova, kam tentokrát jeli žáci Nikola Sokolová, Matěj Gřes a Vojta Holexa.

Tématem workshopu měla být práce s tabletem a reprotáž, na což jsme se velmi těšili, ale z časových důvodů se nakonec s žádnými tablety nepracovalo. Jen učitelé se školili na tablety. Všichni jsme se sešli v herně, kde se promítaly naše „domácí úkoly“. Potom se děti z jednotlivých škol rozešly na svá stanoviště a každá skupina dostala na zpracování stejné téma s názvem „Žihadlo 2013 už zná své vítěze.“ Na zpracování a namluvení reportáže jsme měli určený časový limit jednu hodinu.

Jelikož jistý Vojta Holexa nespolupracoval, dělal skopičiny a neustále mě rozesmíval, museli jsme nahrávat pořád dokola, nicméně i přesto jsme úkol stihli v limitu.

Po vypršení časového limitu jsme měli krátkou přestávku s občerstvením. Nakonec jsme se opět sešli v herně, abychom si své výtvory porovnali. Ukázalo se, že tento workshop navšívili samí mimořádně nadaní žáci. Těšíme se na další podobný zážitek.

Nikola Sokolová 5.ročník