Ježkovo Vočko opět v akci

30. 10. 2013

,,Rychaltický krmáš“

Každou třetí neděli v měsíci říjnu je v Rychalticích krmáš. Letos na krmáš bylo nezvykle teplo a sluníčko nádherně svítilo. Před restaurací „U Richarda“ stály nebývale dobré kolotoče. Byla tam housenka, klece, ruské kolo, velký i malý řetízkový kolotoč a skákací hrad. Za jednu jízdu se většinou platilo 25 Kč. Někteří měli na rukou z klecí bolestivé puchýře. Přetočit klec totiž nebylo vůbec snadné. Kromě jízdy na kolotoči se dala koupit cukrová vata, další sladkosti a také například, pro mě nepochopitelná, trička. Kdo chtěl, mohl navštívit i restauraci. Zvláště v neděli přišlo na tradiční krmáš k „Richardovi“ hodně lidí i přesto, že přístup ke všem atrakcím komplikovala rozkopaná kanalizace. Nejkrásnější byly úsměvy a nadšení malých dětí.

Hana Piskořová, 5.třída