Geocaching na Hukvaldech - Projektový den

26. 10. 2013

Geocatching

V pátek se naše školní redakce Ježkovo Vočko a žáci osmého ročníku stali hledači pokladu. Přijeli za námi z Vratimova Michaela Bělohlavá a Petr Macura a vytvořili pro nás projektový den, kde jsme se seznámili s pravidly geocachingu. Zaregistrovali jsme se, také jsme psali vědomostní testík o Hukvaldech, natočili 2 scénky a dostali jsme sladkou odměnu. Náš spolužák Tadeáš Matula Našel v zámecké zahradě „kešku“. Byl tam deník, kde se každý kdo to našel podepsal. Potom jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina natáčela scénku v zámecké zahradě a druhá šla k lišce Bystroušce hledat další „kešku“. Opět ji našel Tadeáš Matula a Dalibor Rojíček.

Jakub Rojíček a Matěj Gřes natáčeli scénku o staré škole. Potom kdo chtěl jít zpátky do školy tak šel, protože začlo pršet a byla zima a ostatní šli znovu k lišce Bystroušce. Tam Míša Vašicová a Hanka Tomková natáčeli také scénku o lišce Bystroušce. Celý geocatching se nám moc líbil. Nejen, že nám rozdali tablety a GPS navigace, ale že jsme si mohli díky mediálního kroužku zkusit natáčení na velkou kameru.

Michaela Vašicová a Hana Tomková