Aktuality

Geocaching na Hukvaldech - Projektový den

Geocaching na Hukvaldech - Projektový den

26. 10. 2013

Geocatching

V pátek se naše školní redakce Ježkovo Vočko a žáci osmého ročníku stali hledači pokladu. Přijeli za námi z Vratimova Michaela Bělohlavá a Petr Macura a vytvořili pro nás projektový den, kde jsme se seznámili s pravidly geocachingu. Zaregistrovali jsme se, také jsme psali vědomostní testík o Hukvaldech, natočili 2 scénky a dostali jsme sladkou odměnu. Náš spolužák Tadeáš Matula Našel v zámecké zahradě „kešku“. Byl tam deník, kde se každý kdo to našel podepsal. Potom jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina natáčela scénku v zámecké zahradě a druhá šla k lišce Bystroušce hledat další „kešku“. Opět ji našel Tadeáš Matula a Dalibor Rojíček.

Jakub Rojíček a Matěj Gřes natáčeli scénku o staré škole. Potom kdo chtěl jít zpátky do školy tak šel, protože začlo pršet a byla zima a ostatní šli znovu k lišce Bystroušce. Tam Míša Vašicová a Hanka Tomková natáčeli také scénku o lišce Bystroušce. Celý geocatching se nám moc líbil. Nejen, že nám rozdali tablety a GPS navigace, ale že jsme si mohli díky mediálního kroužku zkusit natáčení na velkou kameru.

Michaela Vašicová a Hana Tomková

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy