Aktuality

Korchem - chemická soutěž žáků 8. třídy

30. 5. 2012

Organizátoři: Ostravská Univerzita                                     Sponzor: Frýdecká skládka a.s.

 

Vyhodnocení soutěže

 

 

Jméno

Škola

1.

2.

3.

Celkem

1

 

Přidalová Tereza

gymnázium Cihelní

25,5

42

55,5

123

2

 

Kubalová Martina

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

31

40,25

50,5

121,75

3

 

Břenková Karina

7. ZŠ

26,5

39,5

51,25

117,25

4

 

Šindelářová Barbora

ZŠ Bystřice

33,5

34,5

47

115

5

 

Cigáňová Kristýna

7.ZŠ

25

36,5

50,5

112

6

 

Kufová Anna

ZŠ Mosty U Jablunkova

33,5

40

38,25

111,75

7

 

Stružková Helena

ZŠ Brušperk

19,5

46

46

111,5

8

 

Ranochová Michaela

ZŠ Brušperk

18

45

47,5

110,5

9

 

Smejová Veronika

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

30,5

35

41,5

107

10

 

Michnová Hedvika

TGM gymnázium  FnO

27,5

37

41

105,5

11

 

Navrátilová Denisa

7.ZŠ

26

31

47,25

104,25

12

 

Bujnoch Ondřej

ZŠ Hukvaldy

25

38

40,75

103,75

13

 

Vidová Denisa

ZŠ El. Krásnohorské

23

31,5

48

102,5

14

 

Groboz Ondřej

GPB

26

31,5

44,5

102

15

 

Beigerová Zuzana

ZŠ Mosty U Jablunkova

32

34,5

34,25

100,75

16

 

Žáčková Barbora

ZŠ Mosty U Jablunkova

32

34

32,75

98,75

17

 

Beniač Petr

ZŠ Mosty U Jablunkova

31

34

31,75

96,75

18

 

Kopřiva Martin

ZŠ El. Krásnohorské

19,5

42

34,75

96,25

19

 

Matesz Lunski

Bystřice

25

27,5

42

94,5

20

 

Stuchlíková Dita

ZŠ El. Krásnohorské

27,5

27

38,5

93

21

 

Zrunová Hana

ZŠ J. z Poděbrad FM

22,5

26

42,5

91

22

 

Myšinský Dominik

ZŠ J. z Poděbrad FM

24,5

27,75

37,25

89,5

23

 

Grmelová Andrea

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

28,5

30,5

25

84

24

 

Ivánek Matěj

ZŠ Hukvaldy

23,5

30,5

29

83

25

 

Uherek Radim

ZŠ J. z Poděbrad FM

22,5

21,75

37,5

81,75

26

 

Jemelíková Alice

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

32

24,25

20,75

77

27

 

Kawuloková Petra

ZŠ El. Krásnohorské

24,5

9

33

66,5

28

 

Gruberová Sheron

ZŠ J. z Poděbrad FM

14

18,5

32,25

64,75

29

 

Kapsinová Magdaléna

ZŠ Hukvaldy

22,5

31

7,5

61

30

 

Vonderková Anna

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

20

19,25

20

59,25

31

 

Tkáčová Karolína

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

12,5

26,25

 

38,75

32

 

Menšíková Jana

 

6

7

25,5

38,5

33

 

Růžičková Markéta

 

34,5

 

 

34,5

34

 

Handlířová Veronika

7. ZŠ

33

 

 

33

35

 

Lisztwan David

ZŠ Bystřice

32,5

 

 

32,5

36

 

Sigmundová Klára

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

32,5

 

 

32,5

37

 

Janovská Barbora

ZŠ Bystřice

32

 

 

32

38

 

Adamcová Dominika

 

31

 

 

31

39

 

Hrušťáková Veronika

ZŠ El. Krásnohorské

23,5

7,5

 

31

40

 

Hermanová Radka

ZŠ Bystřice

29,5

 

 

29,5

41

 

Šollová Karolína

TGM gymnázium  FnO

29,5

 

 

29,5

42

 

Liberdová Jana

Gymnázium Třinec

28,5

 

 

28,5

43

 

Lipusová Karolína

Gymnázium Třinec

27,5

 

 

27,5

44

 

Herman Michal

ZŠ Bystřice

25,5

 

 

25,5

45

 

Kubiková Markéta

ZŠ Bystřice

25

 

 

25

46

 

Vančová Petra

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

25

 

 

25

47

 

Uherková Weronika

ZŠ Hnojník

24

 

 

24

48

 

Čelovský Pavel

Dolní Domaslavice

23

 

 

23

49

 

Satková Kateřina

ZŠ Brušperk

19

 

 

19

50

 

Mazochová Saša

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

18,5

 

 

18,5

51

 

Šmiřáková Kristýna

ZŠ Komenského

18,5

 

 

18,5

52

 

Martynková

Bystřice

18

 

 

18

53

 

Králová Antonie

Gymnázium Třinec

13,75

 

 

13,75

54

 

Dudysová Zuzana

Gymnázium Třinec

12

 

 

12

55

 

Vroblová Markéta

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

11,5

 

 

11,5

56

 

Teichmann Tomáš

ZŠ Brušperk

11

 

 

11

57

 

Tichánková Soňa

ZŠ TGM Frýdlant n. O.

11

 

 

11

58

 

Hložanka Martin

ZŠ Brušperk

10,5

 

 

10,5

 

 

Pět nejlepších řešitelů bude odměněno dne 20. 6. v 16 hodin v budově Ostravské univerzity v Ostravě 30. dubna 22, 701 03 Ostrava 3 , v učebně C – 303

 

 

 

Váš organizátorský tým                  

KORCHEM

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy