Aktuality

Adaptační kurz 1. třídy

14. 9. 2011

15 prvňáčků "malých šmoulů" se spolu s paní učitelkou R. Křenkovou zúčastnilo adaptačního kurzu, který proběhl od 6. 9. 2011 do 9. 9. 2011 ve Společenském centru pro volnočasové aktivity mládeže v Rychalticích.  Všichni nabalili spacáky a nějaké ty dobroty a sešli se v úterý ráno v centru, aby na tři noci zamávali maminkám. Někteří opouštěli rodiče poprvé na noc. Během čtyř dnů prošli s písničkami na rtech Rychaltice, Dolní a Horní Sklenov i Hukvaldy. Poznali, kde bydlí jejich spolužáci, opékali párky, prošli stezku odvahy, projeli se "mluvícím autobusem", prohlédli si kostel se vším všudy, hráli hry, naučili se skákat "gumu". Každý den dost našlapali. K večeru vždy přijela slečna Monika Kapsiová, která připravila večeři a pomáhala s večerní hygienou. Kolem desáté už všichni zařezávali, i když pohádka ještě neskončila. Někteří šmoulové za celou dobu pobytu vůbec nezasmutnili, u některých se občas smutnička objevila, ale brzy jsme ji zahnali. Celý pobyt se velmi vydařil, počasí nás nijak dramaticky nepodrazilo.Všem šmoulům patří velká pochvala, slečně Kapsiové zase poděkování za pomoc.

                                                                           R. Křenková

Fotografie viz. galerie

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy